ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНСТАТИВНИХ ПОСЛУГ

Нормативно-правові акти

Послуги, що надаються відділом "ЦНАП - Центр Дія" сільської ради

Інше

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії

Тут https://edopomoga.gov.ua/  ви можете дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

15:52:45 05.05.2022

Ділимось інформацією щодо додаткових ресурсів на поміч ВПО.

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України запустили програму грошової допомоги спільно для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну! На першому етапі допомога призначена для родин, які мають: ? троє і більше дітей до 18 років, серед яких є дитина до двох років; ? двоє і більше дітей до 18 років, з яких одна дитина або більше з інвалідністю. Сума допомоги: 2220 грн на місяць на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. Одноразова виплата за три місяці на український банківський рахунок чи дебетову картку.  Для реєстрації у програмі, необхідно заповнити заявку на сайті https://register.unicef.org/. Якщо ви відповідаєте критеріям, то отримаєте підтвердження через СМС та допомогу протягом 4 тижнів. Детальніше на http://unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers за номером гарячої лінії 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00)

08:57:33 15.04.2022

РОЗПОЧАЛАСЯ КОМУНІКАЦІЙНА КАМПАНІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «ПРИХИСТОК»

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочало проведення комунікаційної кампанії соціального проєкту «Прихисток», що здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського.

17:49:39 04.04.2022

Допомога переселенцям та довідка ВПО: що змінилося?

Через військову агресію росії багатьом українцям довелося покинути домівку та переміститися до безпечніших регіонів держави. Тому Уряд розширив кількість областей, жителі яких можуть отримати статус ВПО, а також передбачив державну підтримку для переселенців.

08:27:08 24.03.2022

"Юридичний порадник для ВПО"

З метою сприяння у захисті та забезпеченні прав цивільного населення, постраждалого внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України, Міністерство з питань реінтеграції  тимчасово окупованих територій України створено чат-бот "Юридичний порадник ВПО". Чат-бот працює 24/7 на базі найпопулярніших соцмереж в Україні: Viber: https://chats.viber.com/idp_legal_advisor_bot Telegram: https://t.me/IDP_advisor_bot Facebook (Messenger): https://m.me/IDP.legal.aid.       За допомогою чат-бота можна знайти інформацію про доступне житло, гуманітарну та іншу допомогу,  працюючі аптеки та магазини, особливості виїзду та перебування за кордоном, проїзд бокпостів та  евакуацію, відновлення особистих документів, виплату пенсфї та багато іншого. Також "Юридичний  порадник ВПО" містить практичні рекомендації, як діяти у тих чи інших випадках,зразки необхідних  процесуальних та інших документів, контакти державних установ та організацій. Крім того,  користувачі мабть змогу оперативноотримувати повідомлення про важливі новини за допомогою пуш-розсилок.

15:57:19 14.03.2022

Держава продовжує виплату соціальних допомог під час воєнного стану

Марина Лазебна, Міністр соціальної політки України повідомила, що держава продовжить виплачувати призначені державні соціальні допомоги людям протягом часу дії воєнного стану плюс один місяць після його завершення.

09:28:38 14.03.2022

Державна допомога на започаткування власного бізнесу: що нового для малозабезпечених безробітніх

З початку цього року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні, мають можливість започаткувати власний бізнес. Це нова бюджетна програма, що розроблена Міністерством соціальної політики України та орієнтована на сприяння непрацюючим працездатним особам, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, їхній економічній самостійності та інтеграції їх на ринок праці. Держава пропонує таким громадянам отримати одноразову безвідсоткову поворотну фінансову допомогу в обсязі не більше 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня календарного року, в якому приймається  рішення про її надання (на початок 2022 року – 97 500 грн). Ці кошти надаватимуться у безготівковій формі і можуть використовуватися тільки для оплати рахунків на придбання необхідного для започаткування власної справи обладнання і матеріалів. Через три роки підприємницької діяльності допомогу потрібно буде повернути. Вагома перевага цієї програми в тому, що сума, яка повертається, зменшується на розмір сплачених за три роки податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Якщо ж підприємець працевлаштує у перший рік своєї роботи ще двох безробітних членів малозабезпечених сімей за направленням центру зайнятості або сума сплачених податків перевищила суму наданої фінансової допомоги, повертати кошти державі не потрібно. Для отримання зазначеної допомоги непрацююча працездатна особа зі складу малозабезпеченої сім’ї, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, звертається до центру зайнятості з такими документами:  заявою про надання фінансової допомоги; довідкою для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством, а також бізнес-планом. Слід підкреслити, що служба зайнятості всім учасникам бюджетної програми допомагатиме у складанні бізнес-плану, консультації із започаткування та ведення бізнесу, за потреби організує проходження професійного навчання.

08:56:44 21.02.2022