Економічний розвиток

ОГОЛОШЕННЯ

13:29:38 06.03.2024

14:49:20 01.08.2023

Стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

15:36:12 06.10.2022

На Кіровоградщині,після відновлення приватизації, оголошено перший онлайн-аукціон у системі Прозорро.Продажі

19 серпня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та інших законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації під час воєнного стану та економічного відновлення держави».

13:49:29 06.10.2022

В Україні відновлена приватизація державного майна за новими правилами - зручними та спрощеними для потенційних інвесторів!

Сьогодні приватизація - це інструмент забезпечення малого та середнього бізнесу майданчиками для відновлення або старту роботи в умовах війни. Також приватизація це питання безпеки - армія потребує грошей на озброєння, і приватизація це одне з джерел забезпечення наших військових фінансовим ресурсом.

13:39:05 06.10.2022