Працювали профільні постійні комісії сільської ради

Дата: 03.08.2022 16:42

У рамках підготовки до пленарного засідання 15 чергової сесії Кетрисанівської сільської ради VIII скликання відбулися засідання постійних комісій сільської ради.

Так, 29 липня та 03 серпня під головуванням Сергія Німенка відбулися засідання постійної комісії  сільської ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

01 серпня під керівництвом Сергія Бергера працювала постійна комісія сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності  та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

03 серпня працювала постійна комісія сільської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою, охорони здоров'я, освіти, культури та спорту, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення (голова комісії Гадемська О.А.).

Участь у роботі постійних профільних комісій сільської ради взяли сільський голова Віктор Поліщук, секретар сільської ради Людмила Олексієнко, перший заступник сільського голови Дмитро Гурдиш та інформуючі керівники виконавчих органів сільської ради.

Депутати обговорювали питання порядку денного, які планується розглянути на 15 сесії Кетрисанівської сільської ради.

За результатами засідань прийнято відповідні рішення.