Відбулася 15 сесія Кетрисанівської сільської ради

Дата: 04.08.2022 10:01

Фото без опису

03 серпня під головуванням Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука відбулося засідання 15 сесії сільської ради VIII скликанняНа порядок денний було винесено 72 проекти рішень сільської ради.

Засідання розпочалося з привітань депутатів, які у міжсесійний період відзначили дні народження.

В ході засідання, депутати заслухали інформацію про результати діяльності поліцейського офіцера громади Олега Степурського за І півріччя 2022 року, внесли зміни до бюджету Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2022 рік та зміни до структури сільської ради, відділу освіти, комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», розглянули майнові питання та значну кількість земельних питань.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.