Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, мужніх учасників подій на Майдані, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, 20 лютого були проведені виховні заходи "Небесна Сотня у вирій полетіла ", діти переглянули відеоролики, запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих. Учні  стали учасниками класної години "День пам'яті героїв Небесної Сотні". Проведення таких заходів дає змогу учням збагатити знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про героїв сучасності.

16:55:10 20.02.2024

День єднання в закладах освіти Кетрисанівської сільської ради

На виконання указа президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського  суспільства» 16 лютого 2022 року у закладах освіти Кетрисанівської сільської ради о 10.00. годині ранку було піднято Державні Прапори України та виконано Державний Гімн України.

17:06:39 17.02.2022

Вшанування пам’яті громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав

З метою вшанування пам’яті громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, та формування в учнівської молоді активної громадянської позиції і шанобливого ставлення до воїнів-інтернаціоналістів,  закладами загальної середньої освіти Кетрисанівської громади протягом лютого 2022 року були проведені заходи виховного характеру.

13:57:30 16.02.2022

Підсумки конкурсу "  Україна без насильства - очима дитини"

Сьогодні, 04 лютого 2022 року, в м. Кропивницький  відбулося  підведення підсумків Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» , а саме конкурсу  малюнків на тему:     « Україна без насильства - очима дитини» ,  організованого депутатською групою «Рівні можливості» Кропивницької районної ради Кіровоградської області.

14:09:39 07.02.2022

Майстер-класи фахівців для учнів

В «Будинку дитячої творчості» вже стало доброю традицією проводити майстер –класи до різноманітних свят  в закладах загальної середньої освіти Кетрисанівської громади. Ось і сьогодні 03 лютого 2022 року керівники гуртків комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Кетрисанівської сільської ради завітали до    Чарівнянського ЗЗСО.

11:28:01 07.02.2022

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів загальної середньої освіти

05 липня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кетрисанівської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад  директорів комунальних закладів загальної середньої (протокол від 05.07.2021 №2) Рішенням конкурсної комісії кандидатура Воронова Миколи Івановича рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Буховецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Дмитрян Валентини Вікторівни рекомендована рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Рощахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Шеремет Наталії Петрівни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Верхньоінгульський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Небелиці Ліни Володимирівни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Апрелівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Гавриш Ольга Олексіївни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Сугокліївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Галиш Людмили Миколаївни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Червонопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради.

23:20:30 05.07.2021

Засідання конкурсної комісії

02 липня 2021 року в приміщенні Кетрисанівської сільської ради відбулося перше  засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти.

14:39:14 02.07.2021