Відділ ЖКГ, охорони праці та цивільного захисту

Закликаємо роботодавців та працівників бути відповідальними, дотримуватись правил безпеки праці та пам’ятати про свої права та обов’язки.

У 2023 році Міжнародна організація праці (МОП) визначила тему цього дня – «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип і основне право у світі праці».  Делегати Міжнародної конференції праці (ILC) ухвалили також резолюцію щодо включення принципу безпечного та здорового робочого середовища до Основних принципів і прав на працю МОП.

09:33:38 02.05.2023

Забезпечення вимог охорони праці при збиранні ранніх зернових

Забезпечення виконання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці є складовою частиною виробничої та іншої діяльності посадових осіб, та працівників підприємств, установ, організацій. Тому необхідно потурбуватись про те, щоб виконання вимог законодавства з охорони праці та трудової дисципліни пройшли на високому організаційному рівні без порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

12:09:58 13.07.2021

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОХОДЖЕННЯ Е-ЛІКАРНЯНОГО НА ПІДПРИЄМСТВАХ

Бобринецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області повідомляє, що поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності.Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах. Зверніть увагу, що випадки тимчасової непрацездатності оформлені паперовим листком непрацездатності та е-лікарняним є різними страховими випадками, тому роботодавець має подати заяви-розрахунки окремо за кожним видом лікарняних.

11:51:52 13.07.2021

Причини виникнення нещасних випадків під час весняно-польових робіт

Весняно-польові роботи — напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, навесні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і, майже, така ж частка транспортних робіт.

09:15:20 17.05.2021