Актуальна інформація

НОВИЙ СЕРВІС ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ – ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ЦНАПУ НА ВЕБПОРТАЛІ

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України розроблено Кабінет Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), завдяки чому взаємодія ЦНАПів та Пенсійного фонду України з обслуговування громадян виходить на новий рівень та на сьогодні надає можливість відповідальним працівникам ЦНАПів:

10:55:20 09.06.2023

Нагадуємо три правила інформування, якщо стався нещасний випадок

Як діяти роботодавцю, якщо на виробництві стався нещасний випадок, аварія чи виникло професійне захворювання? Чи повинен заклад охорони здоров’я повідомляти про потерпілого на виробництві? Куди звертатися в таких випадках?

11:33:44 06.06.2023

Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства — аварія на Чорнобильській АЕС. Внаслідок трагедії загинуло понад 100 тисяч людей, ще більше отримали небезпечні дози опромінення, десятки тисяч змушені були назавжди покинути свої домівки.  Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів наслідків аварії, які ціною власного життя рятували інших.

08:58:22 22.05.2023