Актуальна інформація

Дію карантину продовжено

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 383) подовжено дію карантину до 30 червня 2023 року.

08:59:06 03.05.2023

Пенсійне забезпечення осіб, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області повідомляє, що станом на 1 квітня 2023 року на обліку в головному управлінні перебуває 4,8 тис осіб-одержувачів пенсій відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, з яких віднесено до:

09:15:45 25.04.2023

МІНІМАЛЬНІ ПЕНСІЇ “ЧОРНОБИЛЬЦЯМ” ПІДВИЩЕНО

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб” для осіб з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, стосовно яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, а також осіб, які брали безпосередню участь у ліквідації інших ядерних аварій та їх наслідків, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, внаслідок чого стали особами з інвалідністю (далі – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС) мінімальні розміри пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат такомпенсацій до пенсій, установлених законодавством, крім пенсій за особливізаслуги перед Україною) встановлюються:

13:49:34 14.04.2023