Бобринецький відділ Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Новий професійний старт для освітян: отримайте ваучер на навчання

Ви маєте вищу педагогічну освіту та є бажання підвищити кваліфікацію «Вчитель фізики», «Вчитель хімії», «Вчитель української мови і літератури» «Вчитель математики»? У вас є унікальна можливість отримати ваучер та безкоштовно за сприяння Державної служби зайнятості здобути нові професійні компетенції.

14:03:17 20.04.2023

Які соціальні послуги у сфері зайнятості надаються роботодавцям?

Частиною 1 статті 24 Закону України “Про зайнятість населення” визначено перелік (види) соціальних послуг у сфері зайнятості. Такі послуги надаються шукачам роботи та роботодавцям. Прописаний перелік послуг не є вичерпним. Визначено, що можуть надаватися й інші послуги. Вони передбачені Порядком надання соціальних послуг суб’єктам ринку праці кар’єрними радниками, спеціалізованими кар’єрними радниками, консультантами по роботі з роботодавцями, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2023 року № 237.

13:53:14 14.04.2023

Які документи подаються для отримання ваучера?

Нагадаємо, що процедурні питання видачі ваучерів регулюються Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 (зі змінами, у тому числі, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня  2023 № 249).

09:29:53 13.04.2023

Які зміни у законодавстві з питань підтримки підприємництва набрали чинності 10 квітня поточного року?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 286 внесено зміни до урядових постанов від 21 червня 2022 року № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу” та від 12 жовтня 2022 року № 1156 “Деякі питання фінансування підтримки малого та середнього бізнесу”. У частині змін до порядків, затверджених постановою № 738, постанова № 286 набрала чинності 01 квітня 2023 року.

13:35:40 10.04.2023

Чи може зареєстрований безробітний замінити кар’єрного радника?

Так, може. Зареєстрований безробітний має право замінити кар’єрного радника шляхом подання заяви до адміністратора центру зайнятості із зазначенням вмотивованих причин заміни. Керівник центру зайнятості розглядає таку заяву та приймає рішення щодо заміни кар’єрного радника.

13:34:11 10.04.2023