Бобринецька районна філія Кіровоградського ОЦЗ

Безкоштовний курс «Як знайти роботу під час війни‎»

Під час війни наше життя змінюється. Зміни стосуються всього: звичного порядку речей, організації побуту, планування майбутнього. У нових умовах багато людей втратили і домівку, і роботу. Якщо взяти до уваги ще й надзвичайно тяжкий морально-психологічний стан, у якому опинилися більшість людей, то можна зрозуміти: пошук нової роботи в нинішніх умовах – неабияке випробування. Часто людина не може знайти в собі ресурсу, щоб бодай відкрити спеціальний сайт і ознайомитися з вакансіями, уже не говорячи про те, щоб комусь телефонувати та про щось домовлятися.

15:27:01 08.11.2022

Які зміни у законодавстві про зайнятість населення наберуть чинності через 3 місяці?

З 29 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».  Окремі його положення наберуть чинності через 3 місяці з дня набрання чинності, зокрема ті, що стосуються Закону України «Про зайнятість населення», зокрема щодо:

15:25:34 08.11.2022

Які зміни у законодавстві про зайнятість населення наберуть чинності через півроку?

З 29 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці» (далі – Закон про зміни). Проте окремі його положення наберуть чинності через 3 та 6 місяців з дня набрання ним чинності. Деякі норми Закону про зміни під час дії воєнного стану не застосовуються.

14:35:33 04.11.2022

Які зміни відбулися у законодавстві про зайнятість населення?

28 жовтня, у газеті  «Голос України» опубліковано Закон України від 21 вересня 2022 року № 2622-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».

13:42:45 31.10.2022

Новий професійний старт: як отримати ваучер на навчання?

Ваучер – це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні у закладах освіти чи у роботодавця.

10:23:08 21.10.2022