ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНСТАТИВНИХ ПОСЛУГ

Програма “#Варто:підтримка ветеранського бізнесу”

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

10:12:43 03.07.2023

Забезпечення громадян, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, безоплатно лікарськими засобами за рецептами лікарів

Відповідно до статті 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС 1, 2 та 3 категорії мають право на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів.

09:10:23 20.06.2023

Спадкування в умовах воєнного стану

Актуальним питанням, в умовах воєнного стану, постало оформлення спадкових прав, дотримання строків та умови подачі заяв про прийняття спадщини, про відмову від прийняття спадщини, видачі свідоцтва про право на спадщину. З цього приводу постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану» від 28 лютого 2022 року №164, наказом Міністерства юстиції України «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів у сфері нотаріату» від 11березня 2022 № 1118/5, були внесені зміни в Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України.

08:20:03 17.01.2023

ПРО “ЖОВТНЕВЕ” ФІНАНСУВАННЯ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

Станом на 04 листопада 2022 року субсидії та пільги профінансовано в повному обсязі, тобто 88,3 тис. осіб нашої області отримають даний вид виплат вчасно. Забезпечено фінансування даного виду допомоги на суму 61,5 млн грн. Серед них: одержувачі через банківські установи – 55,7 тис. осіб, решта отримують виплату через поштові відділення АТ “Укрпошта”.

09:24:31 07.11.2022

Отримано гуманітарну допомогу в межах програми «Шелтер», що впроваджується Фонд Східна Європа та фінансується міжнародними донорами, зокрема Посольством Даніїв Україні та Fondation de France, у співпраці з RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o (Reckitt

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

13:11:16 04.11.2022

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії

Тут https://edopomoga.gov.ua/  ви можете дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

15:52:45 05.05.2022