ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНСТАТИВНИХ ПОСЛУГ

Послуги, що надаються відділом "ЦНАП - Центр Дія" сільської ради

Інше

ПРО “ЖОВТНЕВЕ” ФІНАНСУВАННЯ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

Станом на 04 листопада 2022 року субсидії та пільги профінансовано в повному обсязі, тобто 88,3 тис. осіб нашої області отримають даний вид виплат вчасно. Забезпечено фінансування даного виду допомоги на суму 61,5 млн грн. Серед них: одержувачі через банківські установи – 55,7 тис. осіб, решта отримують виплату через поштові відділення АТ “Укрпошта”.

09:24:31 07.11.2022

Отримано гуманітарну допомогу в межах програми «Шелтер», що впроваджується Фонд Східна Європа та фінансується міжнародними донорами, зокрема Посольством Даніїв Україні та Fondation de France, у співпраці з RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o (Reckitt

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

13:11:16 04.11.2022

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії

Тут https://edopomoga.gov.ua/  ви можете дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

15:52:45 05.05.2022

Ділимось інформацією щодо додаткових ресурсів на поміч ВПО.

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України запустили програму грошової допомоги спільно для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну! На першому етапі допомога призначена для родин, які мають: ? троє і більше дітей до 18 років, серед яких є дитина до двох років; ? двоє і більше дітей до 18 років, з яких одна дитина або більше з інвалідністю. Сума допомоги: 2220 грн на місяць на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. Одноразова виплата за три місяці на український банківський рахунок чи дебетову картку.  Для реєстрації у програмі, необхідно заповнити заявку на сайті https://register.unicef.org/. Якщо ви відповідаєте критеріям, то отримаєте підтвердження через СМС та допомогу протягом 4 тижнів. Детальніше на http://unicef.org/ukraine/spilno-cash-transfers за номером гарячої лінії 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00)

08:57:33 15.04.2022

РОЗПОЧАЛАСЯ КОМУНІКАЦІЙНА КАМПАНІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «ПРИХИСТОК»

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочало проведення комунікаційної кампанії соціального проєкту «Прихисток», що здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського.

17:49:39 04.04.2022

Допомога переселенцям та довідка ВПО: що змінилося?

Через військову агресію росії багатьом українцям довелося покинути домівку та переміститися до безпечніших регіонів держави. Тому Уряд розширив кількість областей, жителі яких можуть отримати статус ВПО, а також передбачив державну підтримку для переселенців.

08:27:08 24.03.2022