Економічний розвиток

Стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

15:36:12 06.10.2022

На Кіровоградщині,після відновлення приватизації, оголошено перший онлайн-аукціон у системі Прозорро.Продажі

19 серпня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та інших законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації під час воєнного стану та економічного відновлення держави».

13:49:29 06.10.2022

В Україні відновлена приватизація державного майна за новими правилами - зручними та спрощеними для потенційних інвесторів!

Сьогодні приватизація - це інструмент забезпечення малого та середнього бізнесу майданчиками для відновлення або старту роботи в умовах війни. Також приватизація це питання безпеки - армія потребує грошей на озброєння, і приватизація це одне з джерел забезпечення наших військових фінансовим ресурсом.

13:39:05 06.10.2022

Стихійна торгівля небезпечна для здоров’я

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. Торгівля «з рук» на вулицях, у дворах, скверах та в інших невстановлених місцях заборонена, оскільки ці продукти харчування не відповідають санітарним нормам.

11:15:00 15.07.2021

Інформація про об'єкти державної власності, які пропонуються до надання в оренду та приватизації і знаходяться на території Кіровоградської області

Інформація про об'єкти державної власності, які пропонуються до надання в оренду і знаходяться на території Кіровоградської області

09:30:43 13.07.2021

УВАГА! Запрошуємо долучитися до спільної роботи над розробкою проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік

В області проводиться робота з розроблення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік.

08:57:18 06.07.2021

Відповідальність за виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, без наявності ліцензії

Відповідно до ст. 17 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон №481) до суб’єктів господарювання (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі:

15:04:36 01.04.2021