Економічний розвиток

Стихійна торгівля небезпечна для здоров’я

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. Торгівля «з рук» на вулицях, у дворах, скверах та в інших невстановлених місцях заборонена, оскільки ці продукти харчування не відповідають санітарним нормам.

11:15:00 15.07.2021

Інформація про об'єкти державної власності, які пропонуються до надання в оренду та приватизації і знаходяться на території Кіровоградської області

Інформація про об'єкти державної власності, які пропонуються до надання в оренду і знаходяться на території Кіровоградської області

09:30:43 13.07.2021

УВАГА! Запрошуємо долучитися до спільної роботи над розробкою проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік

В області проводиться робота з розроблення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік.

08:57:18 06.07.2021

Відповідальність за виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, без наявності ліцензії

Відповідно до ст. 17 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон №481) до суб’єктів господарювання (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі:

15:04:36 01.04.2021

Доводимо до вашого відома, що Посольством України в Китайській Народній Республіці започатковано співробітництво з однією з найбільших у світі онлайн - платформ “JD? (JD.com,Jingdog Mall), основним видом діяльності якої є Інтернет - торгівля та електронна комерція. Компанія також є однією із найбільших платформ в китайському сегменті Інтернету за моделлю В2С. За об’ємом транзакцій посідає третє місце серед найбільших глобальних Інтернет - компаній. Кількість активних покупців, що користується послугами компанії, перевищує 440 мільйонів.

11:38:42 04.03.2021