A A A K K K
для людей із порушенням зору
Кетрисанівська сільська територіальна громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Графік прийому громадян

Прийом проводиться з 10 до 12 години

Посада, прізвище, ім’я, по батькові керівника

Особистий прийом

Особистий виїзний прийом

1

2

3

Сільський голова

ПОЛІЩУК

Віктор Васильович   

1-й вівторок

(адмінприміщення сільської ради в місті Бобринець, каб № 302)

3-й вівторок

(приміщення сільської ради

в селі Кетрисанівка)

2-й і 4-й четвер

Секретар сільської ради

ОЛЕКСІЄНКО

Людмила Йосипівна

1-а середа

(адмінприміщення сільської ради в місті Бобринець, каб № 315)

3-я середа

(приміщення сільської ради в селі Кетрисанівка)

2-й і 4-й вівторок

 

Перший заступник

сільського голови

ГУРДИШ Дмитро Юрійович

2-а середа

(адмінприміщення сільської ради в місті Бобринець, каб № 304)

4-а середа

(приміщення сільської ради

в селі Кетрисанівка)

1-а і 3-а середа

Заступник сільського голови

КОСЕНКО  Олександр Григорович

2-а і 4-а п’ятниця

(приміщення сільської ради в селі Кетрисанівка)

1-а і 3-а п’ятниця

Староста сіл Апрелівське, Апрелівка, Розтичеве

ГАРТМАН

Наталія Вікторівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради

в селі Апрелівське)

 

 

-

Староста  сіл Благодатне, Осикувате, Улянівка

ДЕНИСОВА

Валентина Миколаївна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Благодатне)

Щосереди, щоп’ятниці

(приміщення сільської ради в селі Кривоносове)

 

 

-

Староста сіл Бобринка, Варламівка, Горіхівка

УТУЛОВА

Марина Іванівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Бобринка)

 

 

-

Староста  сіл Буховецьке, Маковіївка

ВАСИЛЬЧУК

Сергій Адамович

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Буховецьке)

 

 

-

Староста сіл Василівка, Береславка, Никонорівка, Новогомельське

КУРАЧ

Валентин Петрович

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Василівка)

 

 

-

Староста сіл Веселівка, Крутоярка, Ударне, Юрївка, Роздолля

АЛЕЩЕНКО

Наталія Миколаївна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Веселівка)

 

 

-

Староста сілВерхньоінгульське, Яблучко, Оленівське, Степанівка

РУДЕНКО

Олена Станіславівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільськоїради в селі Верхньоінгульське)

 

 

-

Староста сіл Витязівка, Дончине, Зоряне

НЕРТИК

Лілія Анатоліївна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Витязівка)

 

 

-

Староста сіл Златопілля, Піщане, Полум’яне

ПОЛІЩУК

Оксана Миколаївна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Златопілля)

 

 

-

Староста сіл Костомарівка, Березівка, Кохане, Майське

ОЧЕРЕТНЮК

Віталія Миколаївна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Костомарівка)

 

 

-

Староста села Мар’янівка

ЦИДУЛЯК

Анатолій Михайлович

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Мар’янівка)

 

 

-

Староста сіл Миколо-Бабанка, Проскурівка, Сорочанове

ЩЕРБИНА

Клавдія Володимирівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Миколо-Бабанка)

 

 

-

Староста сіл Новоградівка, Водяно-Михайлівка, Новосамара, Пенькове

НЕЧАЙ

Микола Станіславович

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Новоградівка)

 

 

-

Староста сіл Новомиколаївка, Степівка, Чигиринське

ЛИСОГОР

Антоніна Володимирівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Новомиколаївка)

 

 

-

Староста села Олексіївка

БОНДАРЕНКО

Світлана Шавкатівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Олексіївка)

 

 

-

староста сіл Павлогірківка, Бредихине, Поляна

КОМІСАРОВА

Марина Володимирівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Павлогірківка)

 

 

-

Староста  сіл Рощахівка, Ганнопіль, Маріуполь

ДУБЧАК

Світлана Федорівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Рощахівка)

 

 

-

Староста сіл Солонцюватка, Завадівка, Трудолюбівка

РЯБОКОНЬ

Ольга Іванівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Солонцюватка)

 

 

-

Староста сіл Сугокліївка, Борисівка, Мюдівка, Южне

ОГІРЕНКО

Світлана Вікторівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Сугокліївка)

 

 

-

Староста сіл Тарасівка,  Західне, Іванівка, Новокиївка, Червонопілля                         

МНОГОЛІТНІЙ

Сергій Іванович

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Тарасівка)

 

 

-

Староста сіл Федіївка, Височанове, Федорівка

ЩЕРБАТА

Тетяна Олександрівна

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Федіївка)

 

 

-

Староста сіл Чарівне, Вереміївка, Мирне, Грузьке

СЕМЕНІВ

Михайло Миколайович

Щовівторка, щочетверга

(приміщення сільської ради в селі Чарівне)

 

 

-

                         

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь