Комунальне некомерційне підприємство "Кетрисанівський центр ПМСД"

Постери єМалятко

center.diia.gov.ua/library/posteri-emalatko Скористайтесь постерами Мінцифри прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про комплексну послугу єМалятко. Для цього створено інформаціи?ні матеріали, які можна знайти за цим посиланням , а саме: 1. Постер-інфографіку, що підкаже батькам покроково, як отримати послугу єМалятко і які документи з собою мати. 2. Постер з фото для розміщення на стінах у приміщеннях. 3. Постер з фото мами для розміщення на вулиці. 4. Постер з фото батька для розміщення на вулиці. Дані матеріали рекомендується розміщувати в: державних установах, жіночих консультаціях, лікарнях, зупинках громадського транспорту, дитячих садках та школах тощо.

10:48:17 08.11.2021

Наближається 1 вересня

Наближається 1 вересня, День знань. Щоб запобігти поширенню COVID-19, Міністерство охорони здоров’я України пропонує розглянути різні варіанти організації початку 2021-2022 навчального року і дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів.

09:19:52 30.08.2021