ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору бізнес-проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області на 2021 рік.

Дата: 01.03.2021 14:56

‍ ДЛЯ КОГО?

Для підприємців малого (у т.ч. мікро) та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема і з числа учасників АТО (ООС), внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих категорій населення.

ДЛЯ ЧОГО?

На отримання фінансової підтримки:

безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проектів за принципом мікрокредитування;

на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

Зазначена фінансова підтримка надається суб’єктам господарювання за пріоритетними напрямами соціально-економічного розвитку регіону, а саме:

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;

розвиток ІТ-сектору та креативних індустрій;

створення нових або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг;

розвиток овочівництва, садівництва та створення або модернізація (реконструкція) об’єктів для їх зберігання;

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, у сферах надання послуг з пасажирських перевезень, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення, зеленого туризму тощо.

Дедлайн  для подання заявок 01.07.2021 року .

Оголошення про проведення конкурсного відбору знаходиться за посиланням:

(додаткова інформація : pidpriem-gue.kr.ua/?action=golovna   Кіровоградщина бізнесова , facebook.com/rfppkr).

Адреса подачі заявок:

Регіональний фонд підтримки   підприємництва у Кіровоградській області,

25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня  Тімірязєва), 84, кімн.

417, 419;

контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86,