Привітали 100-річну ювілярку

Дата: 02.03.2021 13:28

Фото без опису1 березня Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук за участі секретаря сільської ради Людмили Олексієнко, директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Марини Назаренко, старости села Олесіївка Світлани Бондаренко, представників сільської громади привітав  із 100-літнім ювілеєм жительку села Олексіївка Євгенію Будяненко.

Народилася ювілярка 01 березня 1921 року. Багато труднощів пережила ця жінка за свій віковий ювілей: Голодомор та Другу світову війну, змалку взнала тяжку працю і нестатки, воєнне лихоліття і втрату найближчих людей.

Нелегким був життєвий шлях цієї жінки та Господь дав їй здоров’я і довголіття, а ще радість життя з близькими, любов і пошану односільчан.

Вітаючи ювілярку, Віктор Поліщук побажав їй здоров’я та зазначив, що такі люди, як Євгенія Будяненко, є дійсним багатством нашої української землі.