Відкриття Спартакіади – 2021 серед територіальних громад області

Дата: 02.03.2021 14:09

Нещодавно, відбулося відкриття Спартакіади – 2021 серед територіальних громад області.

Участь у відкритті взяла збірна Кетрисанівської сільської ради, за сприяння сільського голови Віктора Поліщука.

Жіноча команда сільської ради виборола для загального заліку перші 330 очок. Підготували спортсменів головний спеціаліст відділу культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Дар'я Свердленко та вчителі Кетрисанівської й Костомарівської шкіл Микола Ткаченко і Андрій Ракуленко.

Керівництво приділяє велику увагу розвитку спортивного життя й підтримує ініціативи активних жителів громади.

Попереду ще 13 видів спорту й цілий рік плідної праці над собою. Наступними демонструвати свої здібності будуть  гравці в шахи та шашки на території Соколівської громади.

Успіхів спортсменам!