Створено ГО «Об’єднана рада працівників освіти Кетрисанівської сільської ради»

Дата: 16.04.2021 14:01

16 квітня 2021 року відбулося зібрання представників трудових колективів закладів загальної середньої освіти.

Захід відбувся з метою створення громадської організації, яка буде захищати і представляти інтереси працівників освіти Кетрисанівської сільської ради.

Освітяни вирішили, що громадська організація буде називатися: «Об’єднана рада працівників освіти Кетрисанівської сільської ради». Головою обрана: Паладій Оксана Миколаївна – директор КЗ «Златопільський ЗЗСО І-ІІ ступенів».  Створено робочу групу в складі 6 чоловік, яка буде працювати над розробкою установчих документів об’єднаної ради.

Після обговорення, було вирішено розробити критерії для стимулювання працівників освіти за результатами роботи за кошти не заборонені чинним законодавством.