Команда футболістів в трійці кращих

Дата: 27.04.2021 11:17

Фото без опису  18 квітня в Суботцях пройшли зональні змагання з міні-футболу в рамках Спартакіади серед ОТГ Кіровоградської області.

Команда футболістів Кетрисанівської ТГ продемонструвала найкращі результати й виборола можливість змагатися в фіналі 24 квітня 2021 року в м. Кропивницький.
  У фіналі наші гравці зіграли 3 гри з Катеринівською ТГ, Вільшанською ТГ та Петрівською ТГ: з перемогою, поразкою та нічиєю.
Довелося спорстменам грати по дощу, в сніг та під палючим сонцем, але це не завадило  хлопцям гідно боротися до кінця.
  За підсумковими результатами Кетрисанівські спорстмени посіли 3 місце серед 17 команд сільських рад.
Громада вітає хлопців з гарними результатами й бажає подальших перемог.
  Підвіз і харчування команди організовано коштом Кетрисанівської сільської ради за підтримки сільського голови Віктора  ПОЛІЩУКА.