Популяризація електронних довірчих послуг серед населення Кетрисанівської громади

Дата: 27.04.2021 14:31

Відділ культури, туризму, сім'ї, молоді та  спорту Кетрисанівської сільської ради інформує, що Міністерством цифрової трансформації України розроблено освітній серіал щодо електронного цифрового підпису, який доступний за електронним посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU/.

Метою освітнього серіалу є підвищення кваліфікаційного рівня державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, реалізація функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян України до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, цифрової грамотності молоді, спрощення ведення бізнесу тощо.