ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)

Дата: 14.05.2021 10:04

14 травня 2021 року за сприяння відділу освіти та комунальної установи “Центр професійного розвитку” Кетрисанівської сільської ради на базі комунального закладу “Тарасівський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів” відбувся територіальний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Участь в грі взяли рої 12 закладів загальної середньої освіти Кетрисанівської сільської ради.

На початку змагань із вітальним словом до присутніх звернулися представники від органів місцевого самоврядування Кетрисанівської сільської ради: голова сільської ради Віктор Поліщук, начальник відділу освіти Кетрисанівської сільської ради Олексій Різун, військовий комісар Бобринецького районного центру комплектування та соціальної підтримки Микола Капітоненко, які побажали учасникам успіхів у грі, досягнень та особистих перемог у справі підготовки до захисту свободи та незалежності рідного краю.

У ході змагань учасники роїв показали свої вміння в таких видах та конкурсах: “Впоряд”, “Фізична підготовка”, “Смуга перешкод”, “Стрільба”, “Метання гранати”, “Збір та розбір автомата АК”, “Рятівник”, “Інтелектуальна гра-вікторина “Відун”, змагання “Пластун”, “Таборування”. Також для них було проведено представниками Бобринецького районного центру комплектування та соціальної підтримки майстер-клас із збору та розбору АК-74 та вчителем географії КЗ “Чарівнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Кондратьєвим О.В. майстер-клас із користування  туристичним спорядженням

Підсумком гри стало нагородження роїв грамотами відділу освіти Кетрисанівської сільської ради  спільно з грошовим заохоченням.

Так, рої джур закладів освіти Кетрисанівської сільської ради досягли наступних результатів:

Середня вікова категорія:

1 місце – рій “Вільні люди”; 2 місце – рій “Залізні вовки”; 3 місце – рій “Сапсан”; 4 місце - рій “Низові козаки” (“Витязі”) ; 5 місце – рій “Чайки”.

Старша вікова категорія:

1 місце – рій “Характерники”; 2 місце – рій “Козацька сила”; 3 місце рій “Хоробрі серцем”; 4 місце – “Сокіл”; 5 місце - “Веселі бобри”, 6 місце – “Запорожці”, 7 місце – “Борці за волю”.

Хочеться подякувати керіникам навчальних закладів та вчителям фізичного виховання та предмету “Захист України”, які підготували учнів до участі у цій грі: рій “Запорожці” (КЗ “Василівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Прянікова Т.І., вчитель Пряніков О.В.), рій “Вільні люди” (КЗ “Веселівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Остапенко С.А., вчитель Мінаков С.В.), рій “Низові козаки”(“Витязі”) (КЗ “Витязівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Подопригора Г.В., вчитель Босий В.В.), рій “Чайки” (КЗ “Верхньоінгульський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Алєксєєнко Л.М., вчитель Сапожник О.Г.), рій “Козацька сила” (КЗ “Кетрисанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Качан Н.П., вчитель Ткаченко М.Г.), рій “Сапсан” (КЗ “Костомарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Ільчишина В.В., вчитель Ракуленко А.Г.), рій “Соколи” (КЗ “Благодатненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Синенька І.А., вчитель Оленксієвець А.Т.), рій “Залізні вовки” (КЗ “Новоградівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Безрученко В.М., вчитель Фросіняк В.В.), рій “Характерники”, (КЗ “Олексіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Гура В.Г., вчитель Шкрьобка О.О.), рій “Хоробрі серцем” (КЗ “Тарасівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Черненко І.П., вчитель Луценко В.А.), рій “Борці за волю” (КЗ “Федіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”, директор Безносенко Л.В., вчителі Телятник І.С., Діденко Ю.О.); рій “Веселі бобри” (КЗ “Чарівнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” директор Арабова Г.С., вчитель Попейчук О.В.).

Висловлюємо щирі слова вдячності повноваженим особам та спонсорам, які допомогли в організації військово-патріотичної гри, а саме: голові Кетрисанівської сільської ради Віктору Поліщуку, голові правління Бобринецького райспоживтовариства Валентині Татаровій, військовому комісару Бобринецького районного центру комплектування та соціальної підтримки Миколі Капітоненку, старості Керисанівської сільської ради Сергію Многолітньому, директору комунального закладу “Тарасівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Ірині Черненко, голові СФГ “Панасюк М.В.” – Миколі Панасюку, голові СФГ “Білоконенко С.А.” - Сергію Білоконенку, голові СФГ “ Голубовський О.В.” – Олексію Голубовському, директору професійного-технічного училища № 32 м.Бобринець Андрію Запорожцю.