Засідання конкурсної комісії

Дата: 02.07.2021 14:39

02 липня 2021 року в приміщенні Кетрисанівської сільської ради відбулося перше  засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти.

Для участі у конкурсі документи подали: Воронов Микола Іванович, Гавриш Ольга Олексіївна, Галиш Людмила Миколаївна, Небелиця Ліна Володимирівна, Шеремет Наталія Петрівна.

Після перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила допустити Воронова М.І., Гавриш О.О., Галиш Л.М., Небелицю Л.В., Шеремет Н.П. до участі у конкурсі та провести конкурсний відбір 05 липня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кетрисанівської сільської ради ради