Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів загальної середньої освіти

Дата: 05.07.2021 23:20

05 липня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кетрисанівської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад  директорів комунальних закладів загальної середньої (протокол від 05.07.2021 №2)
Рішенням конкурсної комісії кандидатура Воронова Миколи Івановича рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Буховецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Дмитрян Валентини Вікторівни рекомендована рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Рощахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Шеремет Наталії Петрівни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Верхньоінгульський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Небелиці Ліни Володимирівни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Апрелівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Гавриш Ольга Олексіївни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Сугокліївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Галиш Людмили Миколаївни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Червонопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради.