Інформація про громадське обговорення проекту рішення

Дата: 15.09.2021 22:05

Інформація про громадське обговорення проекту рішення "Про зміну  типу та найменування  комунальних закладів загальної  середньої освіти Кетрисанівської сільської ради"

Найменування організатора громадського обговорення: відділ освіти Кетрисанівської сільської  ради

Питання, винесене на громадське обговорення: проект рішення «Про зміну  типу та найменування  комунальних закладів загальної  середньої освіти Кетрисанівської сільської ради"

Мета: врахування думки жителів Кетрисанівської сільської ради щодо проекту рішення "Про зміну  типу та найменування  комунальних закладів загальної  середньої освіти Кетрисанівської сільської ради"  шляхом обговорення  на  зустрічах та  протокольного оформлення.