Громадське обговорення проекту Стратегії

Дата: 05.11.2021 11:14

Шановні мешканці!  Робочою групою Кетрисанівської територіальної громади був напрацьований проект документу "Стратегія розвитку Кетрисанівської сільської ради на період до 2027 року", який сьогодні виносяться на громадське обговорення/консультації.

Консультації триватимуть 3 тижні

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2027 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2022 року із залученням коштів міжнародної технічної допомоги.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію сільської ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 26 листопада 2021 року на e-mail:

ekonomika.ketrisan@gmail.com

Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на інтернет-сторінці громади та в будинку сільської ради. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу особи, яка їх подає.

Проект Стратегії

Формуляр