Проведення міжнародної Акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ» 2021

Дата: 06.12.2021 16:06

Фото без опису

З метою створення безпечного освітнього середовища у навчальних закладах Кетрисанівської громади з 25 листопада 2021 по 10 грудня 2021 року в рамках Акції «16 днів проти насильства» комунальною установою “Кетрисанівський сільський центр соціальних служб” Кетрисанівської сільської ради спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції Кропивницького районного управління поліції, представниками служби у справах дітей Кетрисанівської сільської ради проведено тематичні зустрічі з учнями шкіл, в ході яких, надано роз’яснення понять: що таке булінг та домашнє насильство.

Проведено профілактичні бесіди щодо: запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, попередження домашнього насильства, вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів.

Активних учасників представниками служби у справах дітей Кетрисанівської сільської ради було відзначено офіційним кольором компанії - помаранчевим.

Надано інформаційні буклети “Зупинимо насильство разом” та “Домашнє насильство: як його розпізнати та як протидіяти”.