• ЩЕПЛЕННЯ ПОЛІОМІЄЛІТ - ЗБЕРІГАЄ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ

Дата: 12.01.2022 13:12

ВІД ЧОГО ЩЕПЛЕННЯ ПОЛІОМІЄЛІТ І НАВІЩО ЇЇ НЕОБХІДНО РОБИТИ?

Одним з найнебезпечніших інфекційних захворювань є поліомієліт. Назва походить від 2-х грецьких слів - "сірий" і "спинний мозок", - так як вірус вражає, в першу чергу, сіра речовина спинного мозку. Найважчим проявом хвороби є параліч (виникає у одного з двохсот хворих). А до 10% хворих помирає від зупинки дихання через параліч дихальних м'язів.

При інфікуванні у дитини різко підвищується температура, з'являються кашель, нежить. Через пару днів пацієнт починає скаржитися на болі в ногах, руках, спині. Захворювання є дуже заразним (висококонтагіозна). Збудник - поліовірус, який передається фекально-оральним шляхом. Поліовірус розмножується в кишечнику, а потім з фекаліями виділяється в навколишнє середовище. Надалі через воду і їжу інфікують людей. І тільки вакцина проти поліомієліту допоможе запобігти зараженню.

ВАКЦИНА ПОЛІОМІЄЛІТ - ДЕ ПРОВЕСТИ ВАКЦИНАЦІЮ В кетрисанівській отг?

Захистити організм від вірусів допоможе тільки своєчасна вакцинація, так як інших профілактичних заходів проти вірусного захворювання немає. Відмова від вакцинації може призвести до серйозних наслідків.

КНП Кетрисанівський ЦПМСД за адресою м.Бобринець провулок В.Порика 6. Клієнтам надаються такі переваги:

• Команда професійних лікарів з багаторічним досвідом роботи.
  • Обов'язковий огляд пацієнта лікарем перед проведенням процедури.

Високоякісна поліомієліт вакцина повністю відповідає вимогам Всесвітньої організації здоров'я.

ВАКЦИНА ПРОТИ ПОЛІОМІЄЛІТУ: ПРЕПАРАТИ, ПІДГОТОВКА І ГРАФІК ВАКЦИНАЦІЇ

Існують такі різновиди вакцини:

ОПВ (оральна вакцина поліомієліт) - препарат у вигляді крапель, вводиться орально.

ІПВ - інактивований (ослаблений) препарат в шприці, вводиться в організм внутрішньом'язово - в плече або стегно. Входить в різні багатокомпонентні (від декількох інфекцій одномоментно) вакцини. До них відносяться Гексаксім, Пентаксим, Тетраксім, Бустрікс Поліо, Інфанрікс ІПВ, Інфанрікс Гекса.

Згідно "Календаря профілактичних щеплень" рекомендованому МОЗ України, введення вакцини здійснюється в 2, 4,  6, місяців. Якщо вакцинацію проводиться поза календарем через можливу хвороби малюка, то доктор складає індивідуальний графік. Ревакцинація проводиться в 1,5 року, 6 років, останнє щеплення поліомієліт - в 14 років.

Вводиться в комплексі з АКДП. Головна вимога перед проведенням процедури - малюк повинен бути повністю здоровим.

Реакції на щеплення від поліомієліту можуть бути наступні:

• почервоніння або набряк на місці уколу;
  • підвищення температури тіла.
  • ЩЕПЛЕННЯ ПОЛІОМІЄЛІТ -  зберігає ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ

Щоб створити імунітет від захворювання, записуйтеся на щеплення проти поліомієліту в КНП Кетрисанівський ЦПМСД за адресою м.Бобринець провулок В.Порика 6. Оформити запис зручно в режимі онлайн за допомогою додатка Medcard24.net, а також за контактним телефонам +380688371796. Додаткову інформацію можна дізнатися у наших фахівців через форму зворотного зв'язку. Перед записом рекомендуємо ознайомитися розкладом роботи центру.