Майстер-класи фахівців для учнів

Дата: 07.02.2022 11:28

В «Будинку дитячої творчості» вже стало доброю традицією проводити майстер –класи до різноманітних свят  в закладах загальної середньої освіти Кетрисанівської громади. Ось і сьогодні 03 лютого 2022 року керівники гуртків комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Кетрисанівської сільської ради завітали до    Чарівнянського ЗЗСО.

Під час візиту було проведено ряд цікавих та творчих конкурсів( керівник гуртка «Школа Лідера» Слободяник О.М.), виготовлено валентинку своїми руками ( керівник гуртка «Крою та шиття» ШкваркоЛ.В.) , проведено флешмоб ( керівник хореографічного гуртка Ковальчук О.Л.).

Цікаво та весело провели час з керівником гуртка англійської мови Шишко Ю.С., яка провела заняття в ігровій формі  .

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Щиро вдячні начальнику відділу освіти Різуну О.Л. , директору Арабовій Г.С.  та педагогіному колективу закладу Чарівнянського ЗЗСО  за співпрацю.