Підсумки конкурсу "  Україна без насильства - очима дитини"

Дата: 07.02.2022 14:09

Сьогодні, 04 лютого 2022 року, в м. Кропивницький  відбулося  підведення підсумків Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» , а саме конкурсу  малюнків на тему:     « Україна без насильства - очима дитини» ,  організованого депутатською групою «Рівні можливості» Кропивницької районної ради Кіровоградської області.

Вихованець комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Кетрисанівської сільської ради Колець Сергій ,  гурток «Мистецтво краси» (керівник Рибачук Маргарита) , отримав диплом у номінації «Приз за графічні здібності».

Щиро вдячні  начальнику відділу освіти Кетрисанівської сільської ради Олексію РІЗУНУ . фахівцям  комунальної установи « Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кетрисаніської сільської  ради за підтримку та співпрацю.