Про обмеження продажу алкогольних напоїв

Дата: 26.08.2022 10:06

Указом Президента України від 12 серпня 2022 року No573/2022 продовжено термін дії воєнного стану в Україні" строком на 90 днів з 23 серпня 2022 року.

Відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 25 березня 2022 року No177-р "Про деякі питання організації торгівлі алкогольними напоями у період дії воєнного стану" заборонена торгівля алкогольними напоями у період дії комендантської години та продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань.

З огляду на зазначене та відповідно до протокольного доручення за результатами наради у начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації з начальниками районних військових адміністрацій, міськими, селищними, сільським головами від 23 серпня 2022 року No01-26/115 необхідно: суб'єктами підприємництва, що здійснюють роздрібну торгівлю продовольчими товарами  неухильно дотримуватись встановлених обмежень щодо реалізації алкогольних напоїв, зокрема військовослужбовцям.