Вітаємо місто Бобринець!

Дата: 23.09.2022 15:36

Фото без описуДорогі бобринчани!

25 вересня місто Бобринець відзначає свою 255-ту річницю. З цієї нагоди, від депутатського корпусу, виконавчого комітету Кетрисанівської сільської  ради та від себе особисто,  вітаю усіх зі святом!

Місто Бобринець унікальне своїми особливими традиціями, талановитими людьми, які прославляють його далеко за межами. Ще Бобринець – це місто активних та згуртованих людей,  він був і залишається джерелом енергії і добра.

Бажаю, щоб з кожним роком місто Бобринець  розквітало і  ставало гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми підтримували добросусідські відносини та завжди були готові підставити плече допомоги один одному, щоб свято іменин сусіднього міста єднало і гуртувало нас.

Хочу сказати слова подяки бобринчанам, які зараз  захищають нас на передовій, та всім хто докладає зусиль до перемоги України над російськими окупантами та допомагає ЗСУ.

Нехай у Бобринці панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

Миру вам і злагоди! Разом до  Перемоги! Слава Україні!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова  Віктор Поліщук