Відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Дата: 07.10.2022 15:38

Сьогодні, 07 жовтня, під головуванням Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому розглянуто 12 питань порядку денного.

Члени виконавчого комітету обговорили та затвердили план заходів щодо складання проєкту бюджету Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2023 рік, рішення щодо покладення обов’язків у сфері охорони культурної спадщини, зарахування дитини позбавленої батьківського піклування на квартирний облік.

Надано одноразову адресну матеріальну  допомогу військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність України, учасникам АТО/ООС та членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання бойових дій.

Також надано матеріальну допомогу дружині загиблого захисника, який брав участь у бойових діях у сумі 10000 грн. та пораненим захисникам на загальну суму 25000 грн. Відповідно  до звернень жителів громади надано одноразову грошову допомогу на лікування у сумі 3000 грн.

У різному розглянули питання:

бронювання працівників критичних професій у сфері сільського господарства;

заготівлі дров для закладів соціальної сфери;

активізації роботи щодо сплати податків до місцевого бюджету.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.