Дорогі жителі громади!

Дата: 28.10.2022 00:02

Фото без опису28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників під час Другої світової війни.

Мільйони українців загинули у Другій світовій війні, тисячі наших земляків, які пішли воювати прямо з полів жнивуючих сіл і згодом з гіркотою дізналися про їх окупацію фашистами.  Мільйони українців, у тому числі жителі сіл громади, поклали здоров’я для відбудови сіл, міст, довгий час рана втрат ятрила серця людей – вдів, їх дітей та онуків. Велику ціну заплачено Україною за право бути вільною. І сьогодні, наші захисники мужньо боронять нашу державу від російського окупанта, тримають над нами небо.

Царство Небесне та вічна пам'ять всім Героям минулого та сучасності, які віддали свої життя заради волі та Незалежності.

Щиро дякую за самовідданість і любов до України. Бажаю здоров'я, добробуту, тепла, затишку, мирного і світлого неба над головою!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук