Отримано гуманітарну допомогу в межах програми «Шелтер», що впроваджується Фонд Східна Європа та фінансується міжнародними донорами, зокрема Посольством Даніїв Україні та Fondation de France, у співпраці з RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o (Reckitt

Дата: 04.11.2022 13:11

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Кетрисанівська сільська рада хоче висловити слова подяки за надану гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених людей та представників вразливих категорій місцевого населення, які постраждали від військових дій.

Допомога надається у межах програми «Шелтер», що впроваджується Фонд Східна Європа та фінансується міжнародними донорами, зокрема Посольством Даніїв Україні та Fondation de France, у співпраці з RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o (Reckitt Benckiser Group), які не залишаються осторонь війни в Україні та допомагають нам!

Дякуємо за ваші щирі серця! Дякуємо за вашу турботу! Дякуємо за підтримку!