Вітання працівникам культури та майстрам народного мистецтва

Дата: 08.11.2022 22:54

Фото без опису9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва! Тож щиро вітаю зі святом всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!

Дякую працівникам галузі культури Кетрисанівської громади за професіоналізм, ініціативність та натхнення. Завдяки вашій роботі мережа будинків культури, бібліотек, аматорських гуртків та ансамблів на селі наповнюється повноцінним культурним життям.

Ваша праця завжди на виду: ви даруєте людям радість, створюєте їм свято, несете культуру до кожної душі. Ціную, що всіляко підтримуєте наших воїнів та вносите частку своєї душі та праці у спільну мету – перемогу над ворогом.

Всім, хто присвятив себе галузі культури бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, миру, терпіння і добра.

З повагою - Кетрисанівський сільський голова  Віктор Поліщук