З професійним святом привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Кетрисанівської громади

Дата: 10.11.2022 09:37

9 листопада своє професійне свято відзначали працівники культури та аматори народного мистецтва. Попри війну ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру, вони самовіддано працюють на Перемогу на своєму фронті.

З нагоди свята у селі Тарасівка відбулися урочисті заходи, сільський голова Віктор Поліщук привітав працівників галузі культури Кетрисанівської громади та подякував їм за наполегливу роботу:

– Наші працівники культури – це невтомні волонтери, які з першого дня війни допомагають ЗСУ та переселенцям. Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Тож бажаю вам творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру – сказав сільський голова.

Грамотами Кетрисанівської сільської ради за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток галузі культури, високий професіоналізм, відданість обраній справі було нагороджено:

Драчука Андрія – художнього  керівника  філії "Береслвський сільський будинок культури";

Трофім Ольгу - художнього керівника  філії "Рощахівський сільський будинок культури";

Хабарову Любов – художнього  керівника КЗ "Кетрисанівський базовий сільський будинок культури".

Секретар Кетрисанівської сільської ради Людмила Олексієнко вручила великий святковий торт працівникам культури.

Завершилися урочисті заходи святковим концертом за участі художніх керівників та аматорів народного мистецтва філій комунального закладу «Кетрисанівський базовий сільський будинок культури».