20 листопада - День працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2022 09:41

Фото без описуШановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Господарювати на землі – це не просто робота, це стан душі і покликання. Лише людина, що понад усе любить свою землю, здатна присвятити життя цій нелегкій праці, яка потребує повної самовіддачі щодня, в свята і в будні, будь-якої пори року. Лише маючи безмежне терпіння та наполегливість, можна долати всі складнощі, що випадають на долю наших аграріїв. Навіть під час війни працівники сільського господарства не можуть полишити свою роботу. Вони одні з найперших стали допомагати нашим військовим, задля пришвидшення перемоги України у війні з окупантом.

Щиро дякую Вам, шановні аграрії, за самовіддану працю, натруджені руки, розуміння і мудрість.

Нехай Ваша досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою гарних врожаїв, а постійне вдосконалення своєї роботи приносять не тільки моральне задоволення, а й гідну винагороду та впевненість у завтрашньому дні.

Бажаю вам миру, добробуту, міцного здоров’я, родинного затишку, людської вдячності та лагідної погоди.

З повагою - Кетрисанівський сільський голова  Віктор Поліщук