Вітання з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 08:17

Шановні жителі Кетрисанівської громади!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи! Цього дня ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод українського народу та його європейського вибору.

Для нас, українців, немає нічого дорожчого, ніж Гідність і Свобода. Ми доводили це своїм спротивом під час Революції Гідності. Ми щодня доводимо це в боротьбі за незалежність з російським окупантом.

Пишаймося тим, що України багата на справжніх патріотів, героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за наше щасливе майбутнє.

Вшануймо усіх Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності, та українських військових, які загинули у війні з російським окупантом. Всі вони стали гордістю й прикладом для майбутніх поколінь і назавжди залишаться в пам’яті народу.

Українська нація готова й надалі захищати свою Свободу, Незалежність і Гідність. Адже ніколи та нікому не похитнути стійкості духу українців, хто б не зазіхав на територіальну цілісність нашої держави.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою - Кетрисанівський сільський голова  Віктор Поліщук