У селі Кетрисанівка вшановано пам’ять жертв Голодоморів

Дата: 26.11.2022 12:42

Сьогодні у селі Кетрисанівка було вшановано пам’ять жертв Голодоморів. Вшанування проходило із запаленими свічками та лампадками. Присутні вшанували пам’ять безневинно убієнних хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Також, у сільській бібліотеці с. Кетрисанівка проведено годину спілкування, присвячену жертвам голодомору.

Довідка. День пам'яті жертв Голодомору − пам'ятний день в Україні, який припадає на четверту суботу листопада. Цього дня, о 16:00, щорічно проходить загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам'яті», коли українці шанують пам'ять померлих, запалюючи свічку біля пам'ятників жертвам голодомору або на підвіконні у себе вдома.