Про недопущення використання газобалонних установок у багатоквартирних будинках, безпечного використання пічного опалення у побуті

Дата: 29.11.2022 16:58

Фото без опису

На виконання протокольного доручення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 листопада 2022 року №01-26/173/0.1 з метою запобігання виникненню під час опалювального сезону надзвичайних ситуацій, пожеж у багатоквартирних будинках та приватних домоволодіннях, які мають пічне опалення, рекомендувати управителям багатоквартирних житлових будинків (управляючі компанії, ОСББ та ЖБК) провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил безпечного користування газом у побуті, а також правил користування опалювальними приладами.

Зокрема щодо недопущення використання населенням газобалонного обладнання у квартирах багатоквартирних будинків, дотримання вимог розміщення газобалонних установок у приватних домоволодіннях та їх експлуатації.

А також, провести роз’яснювальну роботу населенню житлових будинків, які користуються пічним опаленням, стосовно недопущення використання печей, що мають несправності цегляної кладки, тріщин, через які назовні виходять топочні гази і можуть вилітати іскри, використання горючих та легкозаймистих рідин, перегріву стінок печі, випадання з груби чи зольника жарин, горіння сажі, що накопичилась в димоході.

Особливу увагу звернути на недопущення залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати наглядати за ними дітям.