01 грудня виповнюється 31-річниця Всеукраїнського референдуму про підтвердження Акту проголошення незалежності України

Дата: 01.12.2022 07:10

Фото без описуШановні жителі громади!

1 грудня виповнюється 31 рік з дня проведення Всеукраїнського референдуму, на якому український народ переконливою більшістю голосів підтримав Акт проголошення незалежності України і, по суті, легітимізував утвердження України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.

Тоді Україні вдалося здобути незалежність безкровно, зараз російський агресор порушив наші кордони та розв’язав повномасштабну війну. Наш народ платить неймовірну ціну у цій війні, а тому кожен з нас на своєму місці має робити все можливе для наближення перемоги.

Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук