Вітаємо з Днем волонтера!

Дата: 05.12.2022 08:56

Дорогі жителі Кетрисанівської громади!

5 грудня у всьому світі відзначають День волонтера. Це свято кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Волонтером не навчають бути, і лише приймаючи участь у волонтерській діяльності розумієш, наскільки це важлива та відповідальна справа.

Сьогодні слово «волонтер» в Україні набуло особливого значення. Коли на нашу землю прийшла війна, волонтери стали першими, хто підтримав наших воїнів та забезпечив їх усім необхідним. Встановлювати потреби солдатів, забезпечувати їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами – саме це означає зараз бути волонтером.

Мені приємно відзначити, що мешканці Кетрисанівської громади не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Впевнений – кожен житель нашої громади вніс хоча б частинку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим захисникам.

Низький уклін  усім небайдужим людям!

Слава вам і слава Україні!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук