6 грудня - День Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 07:02

Фото без опису

Дорогі наші військові, гордість і слава Батьківщини! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Ми надзвичайно пишаємось вами, справжніми захисниками України, військом, загартованим важкими, кровопролитними боями. Для нас – ви найкращі професіонали своєї справи. А справа ваша благородна і надзвичайно вважлива. Ви виконуєте головну місію – захищаєте незалежність і суверенітет нашої держави від агресора.

Сьогодні про Збройні Сили України знає увесь світ. Раптове військове вторгнення рф до України 24 лютого 2022 року перевело багаторічну війну на сході нашої держави у повномасштабну, зі всіма її страшними проявами. Підступний ворог хотів захопити Україну за декілька днів, але наші військові довели усьому світу – ми сильні і згуртовані, а дух кожного українця - незламний. Окрім перемоги, іншого варіанту в нас просто не існує.

Зараз військовослужбовцям особливо важко, адже кожен метр рідної землі виявляється занадто дорогим. Він вартує життя…

Клята війна забирає найкращих. Це не можна ні простити, ні забути.
Важко підібрати слова, коли на фронті перестає битися серце однієї Людини. Гине цвіт нації, найбільш свідомі громадяни.

З початку повномасштабного вторгнення росіян, Кетрисанівська громада втратила 14 захисників.

Мирослав Логвинов,

Владислав Новак,

Степан Заболотній,

Артур Власов,

Олександр Воєнний,

Микола Войдік,

Ярослав Бабинець,

Віталій Бондар,

Владислав Шапошнік,

Сергій Мирончук,

Микола Квочка,

Олександр Хохолко,

Василь Потинга,

Віктор Якуненко.

Вони загинули, захищаючи Батьківщину, будучи вірними військовій присязі, з честю виконавши свій службовий обов’язок. Дуже важка втрата... Неможливо дібрати слів, щоб висловити біль, який охоплює від розуміння того, що обірвались життя, мрії та надії. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю справжніх синів свого народу, які віддали життя за звільнення рідної землі від загарбника. Гірко і щемно ховати таких молодих, вчора ще повних сил і планів хлопців. Вони - справжні Герої, їхні імена назавжди закарбуються у нашій пам’яті.

Війна в Україні триває, тому усім нам необхідні залізна витримка і взаємодопомога, особливо тим, хто на передовій.

Хочу висловити вдячність всім жителям громади хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Пораненим бажаю якнайшвидшого одужання! Вірю, що українські військові й надалі будуть захищати суверенітет, незалежність та цілісність нашої держави.

Ми, українці, вистоїмо у війні з російським агресором, здобудемо довгоочікувану перемогу над ворогом. Бо на нашому боці Правда і Бог!

Дорогі військовослужбовці, я дякую вам, за те, що ми маємо можливість в умовах війни,  працювати, бачити свої родини, спостерігати, як ростуть наші діти. У всіх нас єдина мета – мир на нашій землі.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Слава Україні! Слава Героям! Слава Нації! Смерть ворогам!

З повагою і великою вдячністю, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук