Відвідали військовослужбовців у Кропивницькій лікарні

Дата: 06.12.2022 14:15

Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто боронить нашу державу від окупанта – Збройним Силам України, котрі сміливо стоять на сторожі миру і спокою.

Працівники закладів культури Кетрисанівської громади, мама загиблого військовослужбовця Мирончук Галина, директор КЗ "Публічна бібліотека" Кетрисанівської сільської ради Тетяна Ткаченко, депутати сільської ради Світлана Шитик та Любов Петренко зустрілися з військовими, які проходять лікування та реабілітацію в лікарні м.Кропивницький.
Вони поспілкувався із захисниками, побажали їм швидкого одужання, подарували сувеніри, зроблені з любов'ю та залишили смаколики для пришвидшення відновлення здоров’я.  А для підтримки гарного настрою працівники культури влаштували невеликий, але мотивуючий концерт.