Відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Дата: 09.12.2022 13:55

Сьогодні, 9 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, на якому прийнято ряд важливих рішень.

Члени виконавчого комітету схвалили проект бюджету Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2023 рік, опрацювали та затвердили  рішення про безоплатну передачу майна з балансу КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” та відділу освіти сільської ради на баланс Кетрисанівської сільської ради, призупинили діяльність комунального закладу “Кетрисанівський заклад дошкільної освіти “Пролісок” сільської ради, надали дозвіл відділу освіти сільської ради на списання прострочених продуктів харчування у закладах освіти, затвердили структури ліцеїв, гімназій та дошкільних закладів освіти сільської ради.

Також, враховуючи заяви жителів Кетрисанівської громади, їм надано одноразову грошову допомогу на лікування на загальну суму 15000 грн, встановлено піклувальника над недієздатною особою, відмовлено у затвердженні висновку опікунської ради при виконавчому комітеті сільської ради, відмовлено у встановленні піклувальника, надано дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочину неповнолітньою дитиною.

У різному розглянули питання:

транспортного сполучення між селами громади та м.Бобринець;

про роботу грейдера на території громади;

про перевірку фактичного проживання внутрішньо переміщених осіб на території громади;

про роботу вибухотехніків (роботи проводитимуться біля с.Веселівка 09.12.2022 року о 14.00 год.);

про забезпечення роботи генераторів;

про забезпечення водопостачанням сіл громади під час відключення електроенергії;

питання скорочення ставок охоронців у закладах освіти громади;

про незадовільну роботу комп’ютерної техніки у старостинських округах, відсутність інернет-зв’язку, внаслідок аварійних відключень електроенергії.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.