Вітаємо з Днем енергетика!

Дата: 22.12.2022 06:25

Шановні працівники енергетичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Енергетична галузь є надзвичайно важливою для повноцінної життєдіяльності в суспільстві. Зараз ми як ніколи відчуваємо це. Планові відключення світла, аварійні, стабілізаційні – це наше з вами сьогодення. Влучаннями в енергообєкти російський агресор руйнує енергосистему України. І наші енергетики роблять дійсно героїчні речі, відновлюючи її.

Від організованої, чіткої роботи, професійності та вимогливості кожного працівника, залежить забезпечення електроенергією всіх споживачів, а відтак, повноцінне життя кожної людини, розвиток економіки та майбутнє нашої держави.

В сьогоднішніх екстремальних умовах наші енергетики тримають важливий фронт у тилу. Дякуємо їм за самовідданість і відповідальність, за те, що працюють для того, щоб повернути світло у кожну домівку.

Зичу всім працівникам енергетичної галузі міцного здоров’я, наснаги, терпіння у нелегкій праці, подальших звершень в ім’я України  і незламної віри у нашу Перемогу!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук.