Вітаємо з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2022 00:01

Дорогі жителі громади!

25 грудня віряни західного обряду відзначають одне з найсвітліших та найурочистіших свят – Різдво Христове, тому щороку віруючі-католики мають радісну нагоду першими спостерігати на вечірньому небі спалах яскравої зірки, яка віщує гарні зміни.

Тож дозвольте привітати вас з цим світлим святом і побажати миру, добра, та благополуччя. Ми щиро віримо в те, що тепло і лагідність Різдва Христового однаково зігрівають усіх вірян світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать. Сподіваємось, що цього святкового дня всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих як вічних цінностей у відносинах між людьми, щоб надалі сповідувати їх щодня.

Нехай із першою різдвяною зіркою у ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості. Сердечно бажаю всім міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та благополуччя.

З повагою - Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук