З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2022 10:20

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Сердечно вітаю Вас із Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

Минулий рік для нас всіх був тривожним і тяжким. В Україну прийшла війна, якої ніхто не очікував. Повномасштабне вторгнення російських військ принесло кровопролиття та перекреслило життя багатьох українців. Важкі випробування випали на долю нашого народу, але ми їх здолаємо. Адже на увесь світ ми заявили про наше прагнення жити в мирному, демократичному і справедливому суспільстві!

Радію з того, що минулий рік ми прожили з повною віддачею, повним сумлінням, не жаліючи себе, допомагаючи ЗСУ та людям, які втратили свої домівки, наближаючи нашу Перемогу. Захоплююсь тим, що в цей важкий воєнний час українці зберегли добро та любов до ближнього.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на скорішу Перемогу, на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Тож нехай Новий 2023 рік принесе в Україну мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Хай здійсняться мрії всіх українців і Різдво Христове принесе радість і затишок нашому героїчному народові.

Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

З Новим 2023 роком та Різдвом Христовим! Віримо в нашу Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою - Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук