ІНФОРМАЦІЯ про результати повторного громадського обговорення кандидатур старост

Дата: 09.01.2023 08:32

Фото без опису

На виконання пункту 12 Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій                              з громадськістю) кандидатури старости в Кетрисанівській сільській раді, затвердженого рішенням сільської ради від 05.11.2021 року №1986 та за результатами підрахунку підписних листів робочою групою з організаційного забезпечення проведення громадського обговорення, моніторингу врахування громадської думки кандидатур старост в Кетрисанівській сільській раді повідомляємо наступне:

1) 28 грудня 2022 року у селах Олексіївка, Верхньоінгульське, Яблучко, Оленівське, Степанівка, Сугокліївка, Борисівка, Мюдівка, Южне Кетрисанівської сільської територіальної громади відбулося повторне громадське обговорення кандидатури на посаду старости Олексіївського старостинського округу БОНДАРЕНКО Світлани Шавкатівни.

Кандидатуру БОНДАРЕНКО Світлани Шавкатівни на посаду старости підтримали 282 жителі старостинського округу, що становить 28,3 відсотків голосів від загальної кількості жителів старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Враховуючи зазначене, кандидатура БОНДАРЕНКО Світлани Шавкатівни на посаду старости Олексіївського старостинського округу Кетрисанівської сільської ради вважається погодженою жителями цього округу.

2) 29 грудня 2022 року у селах Василівка, Новогомельське, Береславка, Никонорівка, Трудолюбівка, Солонцюватка, Завадівка Кетрисанівської сільської територіальної громади відбулося повторне громадське обговорення кандидатури на посаду старости Василівського старостинського округу  КУРАЧА Валентина Петровича.

Кандидатуру КУРАЧА Валентина Петровича на посаду старости підтримали 175 жителів старостинського округу, що становить 40,2 відсотків голосів від загальної кількості жителів старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Враховуючи зазначене, кандидатура КУРАЧА Валентина Петровича на посаду старости Василівського старостинського округу Кетрисанівської сільської ради вважається погодженою жителями цього округу.